PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127931}
8,1 368
ocen
8,1 10 1 368
Targowisko próżności
powrót do forum serialu Targowisko próżności

genialna ekranizacja!!!

ocenił(a) serial na 10

nawet nie ma co porównywać filmu z-jej-łyżeczką - przewaga serialu nad długim metrażem w przypadku ekranizacji książek jest (dla mnie) oczywista.. serialowa wersja "targowiska.." jest moim zdaniem lepsza nawet od "dumy i uprzedzenia" z 1995 roku (mimo iż kocham książkę austen, podczas gdy dzieło thackeraya, jakkolwiek bardzo mi się podobało i nieraz popłakałam się nad nim ze śmiechu, stoi w mojej osobistej hierarchii odrobinę niżej)

ocenił(a) serial na 8
janethegr8

Jestem także oczarowana, jednakże nie uważam, iż serial ten jest lepszy od “Dumy i Uprzedzenia” BBC z 1995 roku. Stawiam na równi z ekranizacją BBC “Jane Eyre” z 2006 roku. Bardzo podobała mi się główna odtwórczyni Becky Sharp - Natasha Little, Tom Ward jako George Osborne, Nathaniel Parker jako Rawdon Crawley i Philip Glenister jako William Dobbin. Niestety wersja filmowa z 2004 roku z Reese Witherspoon w roli głównej zupełnie jej nie dorównuje.

ocenił(a) serial na 9
janethegr8

Również zaliczam do genialnych! :-) Doskonała opowieść, barwna, wciągająca, świetnie zagrana!

ocenił(a) serial na 9
Ewencja

Ja również

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones