PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800631}

Targowisko próżności

Vanity Fair
6,8 1 712
ocen
6,8 10 1 1712
Targowisko próżności
powrót do forum serialu Targowisko próżności

Becky i Amelia.

ocenił(a) serial na 7

Becky to podla sucz. Ale takiej kretynki jak Amelia to chyba nie ma. Aktorki dobrze zagrały bo obie wywołują reakcje. Do tego się doczepić nie mogę. Ale ich postacie są okropne. Becky jest egoistką, która nie tylko męża, ale i syna ma gdzieś. Ale Amelia to głupia ges żyjąca wyimaginowanymi wspomnieniami. William Dobbin miał do niej anielska cierpliwość. Miłość miłością, ale dawno powinien ją w tyłek kopnąć. Amelia nie zasłużyła na takiego człowieka.

ignis_2

Zgadzam się w pełni. Identyczne odczucia miałam czytając książkę, co oznacza, ze scenarzysta i aktorki spisali się wspaniale.

Dobbin też nie lepszy, miał okazję zakręcić się wkoło Amelii, gdy jej zaręczyny z Georgem wisiały na włosku. Zamiast za Osbornem, należało łazić za nią.
I ta scena, jak Amelia się na niego wydziera "Modliłam się, żebyś przyjechał, gdy zabierali mi syna!". No super, ale może zamiast się modlić, należało do niego napisać? Co on jest, jasnowidz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones