PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224494}

Na koniec świata

To the Ends of the Earth
7,3 585
ocen
7,3 10 1 585
Na koniec świata
powrót do forum serialu Na koniec świata

Warto obejrzeć

ocenił(a) serial na 8

W pewnym sensie film drogi - bo bohater którego poznajemy na początku, na końcu jest już kimś zupełnie innym.
Klimatyczne, telewizyjne widowisko, którego akcja zamyka się w kilku pomieszczeniach stanowiących statek. Jestem jak najbardziej za, a paleta bohaterów ciekawa i mając duży wpływ na postępowanie bohatera.

Pozdrawiam!

akira894

Zgadzam się z tą opinią.
I także polecam. Naprawdę warto obejrzeć!

ocenił(a) serial na 6
abigail_

rzeczywiście warto
świetne wielowymiarowe, nieprzewidywalne do końca postaci
dobrze pokazane dojrzewanie bohatera - ciekawe, jak potrafi być drażniący i żenujący momentami
w sumie to adaptacja Goldinga, ale nie spodziewałam się takiej dosadności i brutalności (prawdziwej, a nie epatowania powierzchowną przemocą, która może i robi wrażenie, ale niewiele mówi o istocie człowieka)

podoba mi się niejednoznaczność, niedopowiedzenia, brak kontroli widza nad bohaterami - każdy nosi w sobie historię jak góra lodowa, a my widzimy tylko sam wierzchołek

odzieranie się ze złudzeń na swój własny temat jest bolesne, bardziej niż z wyobrażeń na temat innych i świata
no i kondycja człowieka generalnie jest taka sobie...

polecam, warto

akira894

wiecie może, gdzie można obejrzeć ten serial?

nomiko

Tak, był dziś na CBS Europa (26.08.2018) i nie uwierzycie ale ocezurowali scenę kiedy do kajuty Talbota przychodzi ta blondynka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones