Sophie HunterI

Sophie Irene Hunter

6,1
78 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Hunter

Czy jej niska ocena na tym portalu wynika z kiepskiej gry aktorskiej, czy to Cumberbitches się mszczą, bo same chciały się z nim hajtnąć, ale im się nie udało? Bardzo chciałabym wiedzieć (bo tak). Proszę o oświecenie ;)

Epoxide

Właśnie dzisiaj wpisałam w Google Sophie Hunter żeby obczaić jakieś info z wesela, a tu patrzę 2,8 ocena aktorki, myślałam, że tam jebnę. Może nie jest aktorką doskonałą, ale na pewno głupia nie jest i z tego co słyszałam jest dobrą reżyserką w teatrze. Dziewczyny ogarnijcie się i przestańcie żyć marzeniami, powinnyście się cieszyć, że znalazł w końcu swoją drugą połówkę, a wy co robicie? Mścicie się na bogu ducha winnej kobiecie. Ja wiem, że to wszystko jest szybkie i w ogóle, no i że praktycznie nie wiemy jeszcze jak dalej potoczą się losy ich małżeństwa, ale chyba na tym nie powinien skupiać się fan, a raczej na dokonaniach aktorskich. Radzę się uspokoić Cumberbitches!

patrycja6620

moze mszczą się dlatego, bo wierzą, że Hunter złapała go na ciążę i teraz pławi się w blasku reflektorów, a w momencie ogłoszenia zareczyn spotykali się raptem od 5 miesiecy? a wszystkie publiczne oznaki czułości interpretująa jako nieudolną próbę pokazania "zobaczcie jak bardzo sie kochamy"? ustawki z paparazi jeszcze pogarszaja sytuacje, malo kto obstawia ze to małzeństwo wytrzyma więcej niz 2 lata ale czas pokaże......
mnie sie podoba, jak na brytyjke to ładna, może nie z twarzy ale ciało ma super i nie wyglada na głupia, na dywanie prezentowała się z klasa, mógł trafić gorzej. Życze im szcześcia.

Very_Bad_Wolf

serio Benedict robil ustawki z paparazii? haha

Epoxide

Po prostu jest beznadziejną aktorką, widać to nawet po ilości i jakości ról, myślę, że fanki Benedicta nie mają z tą oceną nic wspólnego... To proste!

Benia17

Widziałam ją już w "Traffic Warden". Historyjka słodka aż do porzygu, to fakt, ale Sophie zagrała całkiem spoko. Nie miałam ochoty wysłać ją na Marsa, jak Nataszę Urbańską w "Bitwie Warszawskiej", a to już coś.

Epoxide

Ale uważasz, że zagrała spoko, BO ZAGRAŁA DOBRZE, czy zagrała spoko, bo teraz jest Panią Cumberbatch? Mam nadzieję, że teraz nikt z tego powodu nie okrzyknie ją nagle aktorką roku 2015! :)

Benia17

Zagrała dobrze. Nie było fajerwerków, nie było wybitnego aktorstwa zwalającego z nóg, ale nie było też wymuszonych min, poz. Wielkie to dzieło nie było (to trzeba też koniecznie przyznać), bo trwało zaledwie 10 min i żaden z aktorów nie wypowiedział ani jednego słowa (co mogło być na korzyść Sophie- nie wiem, bo nic więcej z nią nie widziałam). Wiem tylko, że ma dość ciekawą urodę - bardzo szlachetną i delikatną, ale nie jest klasyczną pięknością. Powiedziałabym to samo, gdybym nie wiedziała, że się hajtnęła z Benedictem. Myślę, że na razie raczej nikt nie okrzyknie ją aktorką 2015 r., ponieważ nie wiem, za co miałaby dostać ten tytuł. Jeżeli posiada talent taki jak Cumberbatch, to może kiedyś trafi na rolę, która wyniesie ją wysoko i otworzy jej drzwi do kariery? W końcu patrząc na jej męża długo zajęła mu wspinaczka po szczeblach kariery, aż Sherlock pozwolił mu się wybić. Czasami wystarczy odpowiednia rola. To wszystko, co myślę na jej temat.

Epoxide

Ok. Benedict póki co bez Oscara...szkoda.

Benia17

http://kwejk.pl/przegladaj/2146435/0/cumberbatch-planuje-slub-tylko-z-kim-d.html

Kilka istotnych faktów z jej życia;) Trafił Benedict na żyłę złota:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones