PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100143}
6,5 16 120
ocen
6,5 10 1 16120
Vanity Fair. Targowisko próżności
powrót do forum filmu Vanity Fair. Targowisko próżności

Sciągnełam film aby zoabczyć jak gra w nim Pattinson (Edward ze Zmierzchu) le niestety nie wyłapałam minut a niby dokładnei oglądalam.

co do roli Reesse ona dla mnie umie wcielić się w postać i lubię z nią filmy naprawdę

ocenił(a) film na 6
monisia45

Robert nie pojawia sie w filmie. Mozna go jednak zobaczyc w alternatywnym zakonczeniu filmu.

Tu masz link:

http://www.youtube.com/watch?v=y-2uJq3x6BU

Tinkerbell_88

ha. ha. ha.

To się nazywa fanka. :PP Mrrrrrr.

foofighters

hehe, jego mozna obejrzec tylko w scenach usuniętych:P

Evelyn_8

Tez miałam obejrzeć ze względu na Pattinsona, bo byłam ciekawa. Jednak nie miałam jakoś okazji. ;ddd

monisia45

Całość w której grał wycięli... a szkoda bo fajnie grał.. zobaczcie na youtube:)

monisia45

Brr... dobrze, że to wycięli. Niby pięć minut, ale strasznie zagrane.

ocenił(a) film na 7
No_5

OMG, w "zmierzchu" jako Edzio- ok, ale to?? Ma tak ogromna głowę, że kieliłam przez cały ten urywek. A co do gry- to była jakaś masakra. Drewno kompletne.Oj, Patti...;)

Bisexidryna

a kogo dokładnie tu zagrał ??? ____________________________________


VampireGirls

chciałam obejrzeć ten film ze względu na Roberta, ale skoro go tam nie ma...to może kiedyś ;) nawet ostatnio był na TVPkultura, lecz niestety przeoczyłam...

ocenił(a) film na 5
czapka_z_daszkiem

obejrzałam na tvp kultura specjalnie żeby zobaczyć Roberta ale oczywiście
go tam nie było ( tak jak tej scenki z youtube)

xxagus93xx

Hej. mam pytanie.

julkasawicka

Tego filmu nie ma w necie . Ja bardzo chcę oglądać ten film. Może wiesz gdzie można teraz oglądać ten film?

ocenił(a) film na 7
monisia45

O mój Boże...obejrzałyście ten film tylko ze względu na Edzia?!;p o fuck...

Teraz nagle wszystkie stały się fankami Debussy, bo Edzio i Bella tego słuchali ;p to jest jakaś masakra...

ocenił(a) film na 6
Polilla

O mój Boże, wyobraź sobie, że nie wszystkie ;) Ja mam ten film w swojej kolekcji dvd już od ładnych paru lat i dopiero niedawno dowiedziałam się o jakiejś usuniętej scenie. I w zasadzie dobrze, że zakończenie jest inne bo to alternatywne mi się nie podobało.

ocenił(a) film na 7
Tinkerbell_88

To dobrze, że nie wszystkie :))

Polilla

Haydn i Rachmaninov muszą poczekać do innego młodzieżowego filmu :D

ocenił(a) film na 6
Polilla

to ja ciebie pocieszę - obejrzałam ten film ze względu na przystojnego, utalentowanego, charyzmatycznego, seksownego, a przede wszystkim szalenie męskiego ... Jamesa Purefoya :D

..na youtubie zobaczyłam tą wyciętą scenę z Pattinsonem.. ekhm ekhm .. wtedy nie umiał grać i teraz też nie umie. ładny z niego chłopiec. tyle

ocenił(a) film na 7
diana6echo

Ładny to on jak dla mnie jest tylko w "Zmierzchu". Jak widzę jakieś jego zdjęcie w gazecie gdzie jest nieogolony, zapuszczony i w ogóle jakby dopiero wstał z łóżka to mnie jakoś dziwnie skręca ;p Jak dla mnie i tak jest słabiutkim aktorem... Bez urazy dla wszystkich fanek Roberta ^^

ocenił(a) film na 6
Polilla

..kilka lat temu był wiecznie rozmemłany Orlando Bloom.. musiał znaleźć się odpowiedni następca ;)
do obu nic nie mam poza tym, że wyglądają jak licealiści :>

ocenił(a) film na 9
diana6echo

No jakby swe myśli czytała, Diano kochana;)
Widzę że też bardzo lubisz Purefoya, żółwik.

".na youtubie zobaczyłam tą wyciętą scenę z Pattinsonem.. ekhm ekhm .. wtedy nie umiał grać i teraz też nie umie. ładny z niego chłopiec. tyle"

Dokładnie, Roberto gra tam swą postać identycznie jak zrobił to te 4-5 lat później, wcielając się w jednego takiego TrupioBladka;)
Nie widać różnicy, a to już jest przykre.
Wszędzie zaciśnięta buzinka, zbolała minka itd,itp.
To taki jego patent aktorski chyba.
Szkoda że kiepski;)

ocenił(a) film na 6
Polilla

hehe gimbaza na maksa co z tego że w filmie są inne ciekawe kreacje dobry scenariusz i świetne kstiumy najważniejsze żeby Edzi był

ocenił(a) film na 9
monisia45

z początku chciałam go obejrzeć też ze względu na niego.
Ale szczerze mówiąc po 10 minutach olałam to czy się pojawi w ogóle w tym filmie.
Reesse zagrała cudownie.
normalnie zakochałam się w tym filmie.
świetny film i świetna historia.
i do tego jeden z moich ulubionych gatunków filmowych
Dramaty kostiumowe.,
Ps.Radzę nie oglądać filmów ze względu na aktorów ,bo można się ogromnie zawieść.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Aduuusia

zobacz w ten sposób - masz bzika na punkcie jakiejś sławy.. wyszukujesz z nim filmy i dzięki temu odkrywasz ciekawe filmy i być może inne ciekawe osobowości aktorskie :)

ocenił(a) film na 7
diana6echo

Ja jestem raczej ''fanką'' Jonathana Rhys Meyersa i właściwie ściagnęłam film ze względu na niego, ale zastanawiałam się właśnie gdzie tam grał Pattinson. Film fajny- lubię filmy kostiumowe i ogólnie obsada bez zarzutu.

wikiw99

właśnie też oglądałam tylko dla Roberta, a go nie było...ale za to zakochałam sie w Jonathanie ;) jednak warto było

shanti1993

czyli on tam nie grał, bo mialam go ogladac ze względy na niego, ale skoro jego tam nie ma to nie mam ochoty.,,

bella3

Pattinson, ludzie... dzięki Bogu, że go nie zobaczyłam w tym filmie.
James Purefoy to prawdziwy facet a przede wszystkim dobry aktor :)
pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
monisia45

"James Purefoy to prawdziwy facet a przede wszystkim dobry aktor :)"
O, to to to;)

A Roberto nie musieli już tak perfidnie wycinać, komu on przeszkadzał chłopina??;)
Założę się, że po zmierzchu w życiu by tego nie zrobili, jeszcze by jego nazwisko w tytułowe na plakat wpeirniczyliXD
Kit że w dwuminutowej zajawce końcowej by był, ważne że by BYŁ!.
;)

ocenił(a) film na 9
WhiteDemon

tak,ale w tym filmie miał zagrać małego chłopca z tego co pamiętam... :)

ocenił(a) film na 9
Aduuusia

http://www.youtube.com/watch?v=Gethm5-xKIA&feature=related

55 sekunda...
No ja Ci nie wiem, czy toto było takie małe chłopię...;)
Cosik wyrośnięty, prawdażXD

ocenił(a) film na 9
WhiteDemon

oj chyba coś mi się pomieszało. Miał grać czyjegoś syna. A film widziałam dość dawno temu i nie pamiętam...
a o co chodzi z tym linkiem...???

ocenił(a) film na 9
Aduuusia

Miał grać syna Becky, dobrze myślisz;)
W linku na 55 sekundzie masz właśnie Pattinsona w scenie usuniętej z "Vanity Fair";)

ocenił(a) film na 9
WhiteDemon

no ok.
ale chyba podałeś/aś zły link....,bo ja tam nic nie widzę.

ocenił(a) film na 9
Aduuusia

Jezu, przepraszam - to był link to filmu z Heleną Bonham Carter.
Bardzo przepraszam - tu daję ten właściwy:
http://www.youtube.com/watch?v=PdHClq_xI6s - tu 55 sekunda i tutaj Pattinson;)
Ale ze mnie cielakXD

ocenił(a) film na 9
WhiteDemon

No właśnie :>
hah.
tak teraz się zgadza :)
Ale w dalszym ciągu uważam ,że wycięcie tej sceny nie uwłacza całemu filmowi :)

ocenił(a) film na 9
Aduuusia

Nie uwłacza, aczkolwiek szkoda Robertowego zachodu...
Chyba nie ma bardziej przykrej rzeczy dla aktora, zwłaszcza debiutującego w branży - jak wycięcie wszystkich scen ze swym udziałem.

ocenił(a) film na 9
WhiteDemon

No fakt.
Ale teraz sie o niego biją...
ma rekompensatę. :)

ocenił(a) film na 9
Aduuusia

No ma;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones