PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100143}
6,5 16 126
ocen
6,5 10 1 16126
Vanity Fair. Targowisko próżności
powrót do forum filmu Vanity Fair. Targowisko próżności

z tego co wyczytalam to w filmie postac ta przedstawiona zostala zupelnie inaczej niz w pierwowzorze...w filmie dopiero na koncu ukazna została jej "prawdziwa twarz"...tak mi sie wydaje...dlatego tez film nie za bardzo mi sie podobal.ogladajac mialam wrazenie ze jest to dobra kobieta a tu nagle okazalo sie ze dazy do celu nie liczac sie z innymi.
jesli ktos czytal ksiazke to bede wdzieczna jesli napisze czy tam caly czas wiadomo jaka glowna bohaterka jest naprawde.
pozdrawiam:)

użytkownik usunięty
ewa_knz_2

Trudno powiedzieć, jaka jest bohaterka, we mnie np. budziła podziw ze względu na jej spryt, przebiegłość, umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji, była jednak bez serca, nie liczyła się z uczuciami innych. Przy czytaniu książki uczucia są naprawdę zmienne.

użytkownik usunięty
ewa_knz_2

Hej

Powieść polecam - jest rewelacyjna!!!! W ksiązce Becky Sharp - jest osobą bystrą, inteligentną i bezwzględną. Ma powodzenie u mężczyzn w każdym wieku, co bez pardonu wykozystuje do własnych celów (czyli dobrego ustawienia się w życiu). Jej charakter jest dobrze zarysowany juz od pierwszych stron, a epitety typu "mała zmija" padają dosć często ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones